بسم الله الرحمن الرحیم

داستان شکل گیری این دوره

در سال 97 ما تصمیم گرفتیم که قدمی در زمینه‌ی آموزش کدنویسی به دوستان دبیرستانی برداریم و سعی کنیم افرادی که استعداد دارند را وارد صنعت کدنویسی کنیم .

از آن طرف نیز در حال توسعه محصول خود بودیم و همکاران فنی ما با تلاش و انرژی کامل تصمیم گرفته بودند که یک سیستم فوق حرفه در زمینه‌ی ساخت اپلیکیشن برنامه نویسی کنند.

بسیاری از افراد نیز که متوجه میشدند در زمینه نرم افزار در حال فعالیت هستیم دائما از من میپرسیدند که چطور میتوانند شروع به کدنویسی کنند .

از آنجایی که در محیط مدرسه محدودیت زمان وجود دارد تصمیم بر این شد که ما کلاس ها را به صورت حضوری و غیر حضوری برگزار کنیم .

در واقع مشاهده دروس به صورت غیرحضوری انجام شد و رفع مشکلات و سوالات به صورت حضوری در مدرسه برگزار میشد .

به همین دلیل بعد از مدتی ما توانستیم آموزش های بسیار زیادی را در زمینه برنامه نویسی تولید کنیم .

این فکر به ذهنمان رسید که خیلی ها در حال حاضر به دنبال آموزش هایی هستند که بتوانند مهارت خود را افزایش دهند و در زمینه‌ی مورد علاقه‌ی خودشان یعنی برنامه نویسی به کسب درآمد بپردازند .

اما خب سایت های بسیار زیادی در ایران و خارج از کشور در حال آموزش دادن هستند و ما برای راه‌اندازی این ایده نیاز به یک مزیت رقابتی داشتیم ، مزیتی که کاربران ما را به جای رقیبانمان انتخاب کنند.

این شد که به تصمیم گرفتیم عوامل تأثیر گذار در برنامه نویس حرفه‌ای شدن را کنار هم قرار بدیم و در رابطه با این فکر کنیم که چطور میشود یک برنامه نویس فقط یک برنامه نویس نباشد مانند برنامه نویس های دیگری که در خانه نشسته‌اند و از قضا تخصص هم دارند اما کسی به دنبال آنها نمی‌آید.

یعنی به صورت خلاصه تخصص آن ها نتوانست تبدیل به درآمد شود ، این یکی از دقدقه هایی بود که ما به آن توجه کردیم و متأسفانه خلاء آن در سیستم های آموزشی دیگر رقبا دیده می‌شد .

بسیاری از آن ها آموزش های بسیار خوبی و حتی فوق العاده‌ای را در اختیار کاربران قرار میدهند اما راه های مختلف و تضمین شده‌ای را که برای رساندن تخصص به درآمد وجود دارد را آموزش نمیدهند و شاید استدلالشان این باشد که باید خود دانشجو برود دنبال کار .

در صورتی که داستان چیز دیگری است و همان طور که تخصص برنامه نویسی نیاز به یادگیری دارد ، تخصص تبدیل برنامه نویسی به پول هم نیاز به آموزش و کسب مهارت دارد .

بسیاری از ما مشاهده می‌کنیم که دکتر های متخصص بسیار زیادی وجود دارند که مشتری های بسیار کمی دارند و خیلی از آن ها حتی بیکار هستند ، شاید مهم ترین دلیل این باشد که آن ها فقط به دنبال تخصص بودند و به این فکر نکردند ، که فردا من را چطور پیدا کنند و از خدمات من استفاده کنند .

مورد بعدی که بسیار خلاء آن حس می‌شد این بود که افراد بسیار زیادی کدنویسی و برنامه نویسی را آموزش میدادند اما به این مسئله توجه نمیکردند ،  زمانی که شما اقدام به انتشار نرم افزار خود و یا سایت خود می‌کنید ، گرافیک و طرح آن نرم افزار بسیار مهم است .

شما ممکن است یک برنامه نویس خیلی قدری باشید اما اگر نتوانید نرم افزار های زیبا و قابل فهم بسازید نباید انتظار داشته باشید که در این بازار پر رقابت و بزرگ مشتری شما را انتخاب کند .

در زمینه پیام رسان های داخلی یکی از مهم ترین عواملی که مردم به سمت این گونه نرم افزار ها نرفتند ظاهر بد آن ها بود .

در صورتی که زمانی که به اینستاگرام ، تلگرام و اکثر نرم افزار های جهانی نگاهی بیندازیم متوجه می‌شویم که چقدر کار تخصصی و روانشناسانه‌ای در زمینه طراحی و گرافیک آن ها صورت گرفته و به همین دلیل است که ماساعت ها در اینستاگرام و یا تلگرام انرژی و وقت می‌گذاریم و حتی ممکن است خسته نشویم .

این مورد نیز در آموزش های موجود در زمینه‌ی وب نیز وجود دارد و به آن پرداخته نشده و صرفا بازهم فقط به کدنویسی پرداخته شده و اکثرا استدلالشان این بوده که آموزش طراحی که کار ما نیست .

این دو خلاء بسیار مهم یعنی کسب درآمد از برنامه نویسی و همچنین مبحث جذاب و ویژه هنر و طراحی به ما این انگیزه را داد که محصولی را بر اساس نیاز مخاطب که طی این مدت با کلاس های حضوری و عیر حضوری به آن ها رسیده‌ایم تولید کنیم .

محصولی که اگر به دست مخاطبین ما برسد میتوانند آینده خود را با این محصول تغییر دهند و به سمت شغل دلخواه خود با درآمد دلخواه خود برسند .

اما اگر که مایلید از جزئیات این دوره فوق العاده جذاب مطلع شوید ادامه این صفحه را مطالعه کنید .

آموزش HTML

tutorial-html-programming-for-web
آموزش html5

این زبان جزء زبان های پایه‌ای وب است ، زبان بسیار ساده‌ایست و یادگیری آن به هیچ وجه نباید برای شما زمان بر باشد ، یادگیری این زبان میتواند از شما کمتر از یک هفته زمان بگیرد .

این زبان برای این ساخته شده که شما بتوانید اصول پایه‌ای صفحه‌ی وب خود را پایه ریزی کنید ، به طور مثال وارد یک سایت میشوید و می‌بینید که یک تصویر ایجاد شده ، این تصویر توسط این زبان ایجاد شده است و یا مشاهده می‌کنید که یک دکمه وجود دارد و یا یک متن تمامی این ها توسط این زبان پایه ریزی شده‌اند .

اگر یک ساختمان را در نظر بگیریم ، HTML همانند آجر ها و ستون های آن ساختمان است و در نگاه اول ظاهر خیلی چشم نوازی ندارند و نیاز به رنگ آمیزی و طراحی دارد که در زبان بعدی به آن می‌پردازیم .

آموزش CSS  و CSS3

tutorial-css-css3-design-web-programming-front-end-coding
آموزش css

این زبان همان زبانی است که برای طراحی و رنگ آمیزی صفحه وب شما ساخته شده البته قدرت این زبان فراتر تر از رنگ آمیزی است در این دوره بر خلاف دوره های دیگر با این زبان کار های خلاقانه و شگفت انگیز بسیار زیادی انجام می‌دهیم .

بسیاری از کارهایی که شاید ارتباطی به این زبان نداشته باشند در این آموزش به آن پرداخته شده است .

در ضمن در این آموزش ما به بررسی زبان Less هم می‌پردازیم زبانی که کدنویسی CSS شما را بسیار تقویت می‌دهند و آن را سریع تر می‌کند .

آموزش CSS در این دوره به صورت کامل توضیح داده شده است و بر اساس استاندارد های جهانی این آموزش ها تولید شده‌اند میتوانیم بگویم تقریبا هیچ نکته از قلم نیفتاده و به معنای واقعی کلمه شما در این زبان متخصص می‌شوید .

این زبان بسیار نیاز به تمرین دارد نه از این جهت که زبان سختی باشد بلکه زبان بسیار آسانی است اما شما حداقل باید سه هفته‌ای را برای آموزش دیدن این زبان صرف کنید .

در آموزش های این زبان ما نزدیک به 20 قالب از سایت های بسیار کاربردی و حتی شناخته شده‌‌ی جهانی و ایرانی را با هم ایجاد می‌کنیم .

سایت هایی مانند دیجی کالا ، اینستاگرام ، واتساپ و …

در کنار این سایت ها ما به این می‌پردازیم که چگونه میتوان با تکنیک های عملی تئوری پروژه کوچک کاربردی ایجاد کنیم که در این زمینه آموزش های بسیار زیادی در این دوره تولید شده است .

شما بعد از گذراندن این دوره براحتی میتوانید کسب درآمد خود را شروع کنید و ما در این راه به شما کمک می‌کنیم .

آموزش هایی در زمینه کسب درآمد در این آموزش در کنار مباحث تئوری ، عملی و پروژه وجود دارد که به شما کمک می‌کند سریع تر از تخصص به درآمد برسید .

هر گونه سوالی داشتید سوال شما پاسخ داده می‌شود و اگر موردی در آموزش ها نبود و برای شما جای سوال بود به صورت اختصاص آموزش ضبط میشود و در حساب کاربری در اختیار شما و دیگر دوستان قرار میگیرد .

سعی شده که این آموزش جزء کامل ترین ها در ایران و حتی جهان باشد .

آپدیت و بروزرسانی ها به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرند .

پس از مدتی به دلیل افزایش بروزرسانی ها و افزایش حجم آموزش ها قیمت این دوره افزایش پیدا می‌کند .

آموزش جاواسکریپت و جیکوئری ( JavaScript , Jquery )

tutorial-js-programming-coding
آموزش جاواسکریپت

اگر این زبان نباشد شما فقط وبسایت دارید که ثابت و بی حرکت و بدون جذابیت اما اگر این زبان را به وبسایت خود اضافه کنید شاهد این خواهید بود که چقدر وبسایت شما جذاب تر و کاربردی تر شده است .

به طور مثال شما میخواهید مانند دیجی کالا برای خود یک اسلایدر ایجاد کنید که کاربران بتوانند محصول شما را مشاهده کنند شما نیاز به جاواسکریپت دارید .

یا اگر میخواهید که در بخش ورود  کاربر اعبتار سنجی اولیه خود را داشته باشید شما بازهم نیاز به جاواسکریپت خواهید داشت .

اما جاواسکرپیت به این جا منتهی نمی‌شود و شما می‌توانید براحتی از این زبان برای تولید نرم افزار موبایل اندروید و IOS و حتی نرم افزار های دسکتاپ مانند ویندوز و لینوکس و مکینتاش اقدام کنید .

این زبان جزء زبان های بسیار محبوب و معروف طی سال اخیر شده است .

در این دوره به شما آموزش می‌دهیم که چگونه یک بازی بسیار جذاب با استفاه از این زبان ایجاد کنید .

زمان یادگیری این زبان خیلی طولانی نیست اما نیاز به تلاش و تمرین بسیار بسیار زیادی دارد ، به شما پیشنهاد می‌دهیم ، وقت و انرژی خود در راه یادگیری و تسلط بر این زبان برنامه نویسی هزینه کنید تا شاهد سود دهی این سرمایه گذاری خود باشید .

کسانی که به این زبان تسلط دارند در زمینه تولید نرم افزار به یک همه کاره و یا بهتر است بگوییم آچار فرانسه تبدیل شدند پتانسیل رشد این زبان بسیار عالی است .

ما طی سال های اخیر شاهد استفاده و توسه این زبان توسط شرکت های قول فناوری بودیم .

شرکت های بسیاری زیادی در ایران به دنبال متخصصین این زبان هستند .

ما در این دوره در کنار آموزش JavaScript ( جاواسکریپت ) به دنبال این هستیم که به شما آموزش دهیم که چگونه از کتابخانه جیکوئری ( Jquery ) هم استفاده کنید .

آموزش MySql

tutorial-php-mysql-server-side-coding-back-end
آموزش mysql

این زبان ویژه سایت هایی است مانند دیجی کالا ، دیوار تلگرام و اکثر سایت هایی که اطلاعات و یا دیتایی را در خود دخیره میکنند .

با استفاده از این زبان شما می‌توانید براحتی اطلاعات را ذخیره کنید ، حذف کنید، آپدیت کنید و آن ها را بخوانید .

این زبان با زبان بعدی کاربرد دارد .

آموزش زبان PHP

tutorial-php-mysql-server-side-coding-back-end
آموزش php

یکی از محبوب ترین زبان ها در زمینه برنامه نویسی سرور زبانی که اکثر وبسایت های دنیا از آن استفاده می‌کنند ، زبانی که یادگیری آن راحت است .

این زبان کاملا رایگان است و استفاده کردن آن در کشور های خارج از ایران کاملا آزاد است .

یادگیری این زبان نسبت به زبان های دیگر بسیار راحت است و شما دقدقه‌ی کمتری برای تسلط بر این زبان دارید .

در مشاوره‌ای که با مشتریان خودمان داریم همیشه به آن ها توصیه می‌کنیم که از زبانی استفاده کنند که تعداد برنامه نویسان بیشتری دارد تا هزینه تولید آن ها کاهش پیدا کند .

این زبان جزء زبان هایی است که در ایران و حتی خارج از ایران برنامه نویسان بسیار زیادی دارد .

سیستم مدیریت محتوای وردپرس نیز با اسفاده از این زبان ایجاد شده است .

شرکت های حال حاضر نرم افزاری بیشتر مایل به جذب متخصصین این زبان هستند .

آموزش Photoshop

همان طور که توضیح دادیم یکی از مزیت های این دوره این است که به شما در کنار آموزش کدنویسی آموزش کسب درآمد و همچنین آموزش طراحی و هنر هم داده می‌شود .

و این مزیت این دوره نسبت به رقبا است ، در این دوره ما به کرات و به وفور از این نرم افزار و حتی نرم افزار های دیگر استفاده می‌کنیم.

شما حتی می‌توانید به صورت جداگانه از این نرم افزار کسب درآمد کنید ، لوگو طراحی کنید ، رابط کاربری طراحی کنید و حتی جایی استخدام شوید .

این بسیار عالی است که شما فقط یک برنامه نویس نخواهید شما به یک همه فن حریف تبدیل می‌شوید.

مبلغ سرمایه گذاری

امیدوارم مبلغ کم سرمایه گذاری در این دوره شما را گمراه نکند این دوره حاوی محتوای بسیار ارزشمندی است که طی سالیان سال و براساس تجربه برنامه نویسان مختلف بسیار حرفه‌ای و حتی تازه کار جمع آوری و تولید شده .

از آنجایی که تیم ما به صورت عملی درگیر پروژه های مختلف بین مللی بوده است ، از نزدیک شاید مشکلات و دغدغه های موجود بوده‌ایم .

اگر بخواهید محتوای این دوره به صورت جداگانه تهیه کنید ارزش این محصول بالای 1 ملیون و 500 هزار تومان است که مبلغ بسیار کمی است اما از آنجایی که بسیاری از دوستان قادر به پرداخت این مبلغ نیستند تصمیم گرفته‌ایم تا با تخفیف 70 درصد این دوره فوق العاده ارزشمند را به مبلغ فقط 450 هزار تومان به فروش برسانیم .

میزان درآمد شما در ماه های اول چندین و چند برابر مبلغ سرمایه گذاری شما خواهید بود مانند دوستانی که نظرات و نتایج خودشان را برای ما ارسال کردند شما هم مطمئن باشید که براحتی در این بازار پر از تقاضا میتوانید جایگاه خود را پیدا کنید .

شیوه پرداخت

برای پراخت ابتدا مانند ویدیوی زیر دوره خود را انتخاب کنید و اقدام به سرمایه گذاری کم ریسک خود کنید ، در صورتی که این دوره مناسب شما نبود مبلغ شما به صورت کامل بدون پرسش هیچ گونه سوالی به شما بازگشت داده میشود .

ورود به پنل کاربری

سوالی دارید ؟ ما در خدمتیم

در صورتی که سوالی داشید می‌توانید از طریق راه های ارتباطی زیر اقدام به پرسش سوال خود کنید .

دایرکت پیج اینستاگرام :  @ms313_software ( میتوانید بر روی لینک کلیک کنید )

پشتیبانی تلگرام :  @ms313_support ( میتوانید بر روی لینک کلیک کنید )

به صورت نظر در همین صفحه وارد کنید .

خرید این دوره

پاسخی بگذارید